İş Ortaklarımız

GentaGenta_Logo

Yüzde yüz türk sermayeli bir firma olan Genta, 1989 yılından bu yana tarım alanında faaliyet göstermektedir. Fayda yaratan, verimliliği artıran ve pazar değerini yükselten bir tarımsal üretim için yetiştiricilere ihtiyaçlarını karşılayan bitki besleme ürünleri ve sebze tohumları sunan Genta; tarla bitkisi, sebze, meyve ve bağ ürünleri için özel hazırlanmış özel reçeteli bitki besleme ürünleri ile başarılı üretimi destekler. Genta, aynı zamanda bugün Türkiye'nin güneydoğu kesiminde Vilmorin ürünlerinin satışında stratejik ortaklığımızdır.
www.gentatarim.com

 

 


 

 

LimagrainLimagrain

Dünyadanın dördüncü büyük tohum şirketi olan Limagrain, Fransız üreticiler tarafından kurulup yönetilen uluslararası bir kooperatif grubudur. Görevi, gıda endüstrisinde yaşanan zorluklarının üstesinden gelmek için tarımı teşvik etmektir. Ana şirket olan Coopérative Limagrain, Fransa'nın merkezinde bulunan Limagne-Val D'Allier ovasında bulunan 2 bin üreticiyi bir araya getirmektedir. Grup, hububat ürünlerinin yanı sıra bahçe bitkileri ve tarla bitkileri tohumları üretimi ve dağıtımı konusunda faaliyet gösterir. 55 ülkede toplam 10 bin çalışanı bulunan Limagrain; LG, Vilmorin-Mikado, Clause, Hazera, Harris Moran, Jacquet, Brossard gibi piyasada tanınan ticari markalarıyla toplam 2,5 milyar avro ciroya sahiptir.
www.limagrain.com​

 

 


 

Vilmorin Garden Türkiye vilmorin garden

Ülkemizde 1996 yılında ilk yapı marketlerin açılmasıyla amatör yetiştiricilere yönelik hobi bahçeciliği ürünlerinin satışına başlandı. Öncesinde Anadolu Tohumculuk çatısı altında bulunan faaliyet, 2012 yılında alınan karar doğrultusunda hobi ürünlerinin satışı “Vilmorin Garden Türkiye” tarafından yürütülmeye başlandı.

Vilmorin Garden Türkiye hobi bahçeciliği pazarında; çiçek, sebze, aromatik tohumlar, bitki besinleri, torf ve diğer bahçe ürünlerinden oluşan geniş ve yenilikçi ürün yelpazesi ile önden gelen yapı marketler, gıda zincirleri ve bayi ağıyla tüm Türkiye’de faaliyetlerini geliştirerek sürdürmektedir.